BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

News Show Pro GK5

image

Termin składania wniosków przedłużony

Fundacja Imienia Stefana Artwińskiego informuje, że termin składania wniosków do programu „Świętokrzyski Fundusz Lokalny” został przedłużony do 28 lipca 2021 roku.

image

Płyniemy na mistrzostwa - oferta w trybie art. 19 …

Prezydent Miasta Starachowice podaje do publicznej wiadomości ofertę Starachowickiego Klubu Pływackiego „Barakuda” na realizację zadania publicznego – zgodnie z art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

image

Wakacje w mieście z Gambitem - oferta w trybie art…

Prezydent Miasta Starachowice podaje do publicznej wiadomości ofertę Katolickiego Ludowego Integracyjnego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Szachowego „GAMBIT” – zgodnie z art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

image

Wyniki konkursu wakacyjnego

Gmina Starachowice przyznała dotacje na zadania publiczne związane z letnim wypoczynkiem realizowanym w 2021 roku. Łączna wartość dotacji przyznanych starachowickim organizacjom pozarządowym wyniosła 233.880 złotych.

image

Nabór do komisji - letni wypoczynek

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek ogłasza nabór na członków Komisji Konkursowej oceniającej oferty w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Termin przyjmowania...

Szybki kontakt:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice

Tel: 41-273-82-00
Fax: 41-274-63-05

e-mail: skrzynkapodawcza@um.starachowice.pl

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept